Uniwersytet Gdański

przejdź do tekstu
   

Organizacja i prawo UG - skład osobowy

Senat UG

Wewnętrzne akty prawne

Skład osobowy

Przydatne


Inne Jednostki UG

Biblioteka UG (0400)

ul. Wita Stwosza 53, 80-308 Gdańsk
tel. (58) 523 32 02, (58) 523 21 00
www: www.bg.ug.edu.pl

Dyrektor:

  • mgr Grażyna Jaśkowiak (bib@bg.ug.edu.pl, tel. (58) 523 32 10, (58) 523 32 11)

Zastępca Dyrektora ds. Gromadzenia i Opracowywania Zbiorów i Informacji Naukowej:

Zastępca Dyrektora ds. Udostępniania i Komputeryzacji:

Sekretariat:

  • mgr Justyna Syska (bib@ug.edu.pl, tel. (58) 523 32 10, 523 32 11)

Stanowisko Pracy ds. Zarządzania i Udostępniania Baz Danych:

Oddział Gromadzenia i Uzupełniania Druków Zwartych

tel. (58) 523 32 85, 523 32 86, 523 32 87
e-mail: grom@bg.ug.edu.pl

Kierownik:

Pracownicy biblioteczni:

  • mgr Teresa Bohdanowicz,
  • mgr Aurelia Krzemińska,
  • mgr Jadwiga Litwinowicz-Mielczarska,
  • mgr Mirosława Morawska-Kozicka,
  • mgr Eulalia Oleksy,
  • mgr Aleksandra Pieczyńska-Poszewiecka,
  • mgr Beata Plucińska,
  • mgr Monika Sączewska-Trawicka,
  • Dariusz Siwiak,
  • mgr Magdalena Zając

Oddział Informacji Naukowej

tel. (58) 523 32 14, 523 32 04
e-mail: infonauk@bg.ug.edu.pl

Kierownik:

  • mgr Dorota Kowalik

Pracownicy biblioteczni:

  • mgr Barbara Dubiel,
  • mgr Marzena Grzegowska,
  • mgr Magdalena Hamerska,
  • mgr Alicja Tuchacz-Kurdziel,
  • mgr Marta Sassak,
  • mgr Marzena Szczucka,
  • mgr Marietta Tiszbein,
  • mgr Aleksandra Pańka,
  • dr Katarzyna Wawrzynkowska

Wypożyczalnia Międzybiblioteczna:

tel./fax: (58) 523 32 18
e-mail: wmbg@bg.ug.edu.pl

Pracownik biblioteczny:

  • mgr Agnieszka Fiebig,
  • mgr Ewa Rucińska-Mikusek

Oddział Opracowania Druków Zwartych

tel. (58) 523 32 61, 523 32 36, 523 32 83, (58) 523 32 81
e-mail: opr-alf@bg.ug.edu.pl

Kierownik:

Pracownicy biblioteczni:

  • mgr Andrzej Arent,
  • mgr Jolanta Bucka,
  • mgr Dorota Chlebowska,
  • mgr Jarosław Dudkiewicz,
  • mgr Alicja Jarosiewicz,
  • mgr Marzena Jeżowska,
  • mgr Maja Karpińska,
  • mgr Dorota Padzik,
  • Alina Pieczyńska,
  • Teresa Rzyska,
  • mgr Alicja Szubert-Kwapich,
  • mgr Izabela Łempicka,
  • mgr Anna Michalik,
  • mgr inż. Anna Korenik,
  • mgr Elwira Pęcherzewska,
  • mgr Irena Suszko-Sobina,
  • mgr Aleksandra Walczak,
  • mgr Anna Zamorowska

Oddział Czasopism

tel. (58) 523 33 00, 523 33 01, 523 32 97, 523 33 10
e-mail: czas@ug.edu.pl

Kierownik:

Pracownicy biblioteczni:

  • mgr Izabella Brzezińska,
  • mgr Jolanta Hajduk,
  • mgr Krystyna Kreczko,
  • Antonina Lisińska,
  • mgr Małgorzata Łaniewska,
  • mgr Magdalena Niemczyk-Piszczek,
  • Maria Paukszto,
  • mgr Joanna Rostek,
  • mgr Magdalena Ruszkowska,
  • mgr Anna Sobczak,
  • mgr Beata Szubstarska

Oddział Zbiorów Specjalnych

tel. (58) 523 32 94, 523 32 95, 523 32 62, 523 33 09
e-mail: spec@bg.ug.edu.pl

Kierownik:

Pracownicy biblioteczni:

  • mgr Elżbieta Brzezińska,
  • mgr Angelika Dąbal,
  • Adam Grygorowicz,
  • mgr Gabriela Igielska,
  • mgr Adam Jurkowski,
  • mgr Antoni Kakareko,
  • mgr Marta Rybakowicz,
  • mgr Wojciech Flisikowski,
  • mgr Mirosław Supel,
  • mgr Dominika Skutnik,
  • mgr Marcin Leszczyński,
  • Konserwator książki: mgr Małgorzata Ożdzińska (tel. (58) 523 33 04, 523 33 03)

Oddział Udostępniania

tel. (58) 523 32 25, 523 32 02, 523 32 29, 523 32 56, 523 32 77
e-mail: wypozyczalnia@bg.ug.edu.pl

Kierownik:

Pracownicy biblioteczni:

  • mgr inż. Dagmara Alaburda,
  • mgr Magdalena Albrecht,
  • mgr inż. Marzena Albrecht,
  • mgr Małgorzata Bilau,
  • mgr Danuta Bruska-Zimowska,
  • mgr Urszula Chmielewska,
  • mgr Katarzyna Dunajska,
  • mgr Emilia Dulczewska-Maszota,
  • mgr Ilona Frączkowska,
  • mgr Maria Garbat,
  • mgr Paulina Giacewicz,
  • mgr Sebastian Gierkiewicz,
  • mgr Klaudia Gromek,
  • mgr Ksenia Hoffmann,
  • mgr Małgorzata Jażdżewska,
  • Katarzyna Kantor-Bielińska,
  • mgr Karolina Klonowska,
  • mgr Małgorzata Kobylańska,
  • Małgorzata Kondracka,
  • mgr Ewa Krawczyk,
  • mgr Krystyna Krawczyk,
  • mgr Iwona Krzysztoń,
  • mgr Barbara Kubitz,
  • mgr Anna Kujawska-Rogala,
  • Barbara Kurek,
  • Anna Laskowska,
  • mgr Izabela Langa,
  • mgr Marta Lisicka,
  • mgr Katarzyna Marchewka,
  • mgr inż. Anna Brzeska,
  • Irena Nowińska,
  • mgr Anna Kraińska,
  • mgr Mirosława Prahl,
  • mgr Beata Roszkowska-Paszuk,
  • mgr Paweł Trapp,
  • mgr Karol Sęk,
  • mgr Julia Smolińska,
  • mgr Wiesława Szczypka,
  • mgr Barbara Sprengel,
  • mgr Bartłomiej Tomaszewski,
  • mgr Grażyna Jędrzejewska,
  • mgr Julita Ellwart,
  • mgr Agnieszka Wasilewska,
  • mgr Barbara Wróbel,
  • mgr Maciej Zawisza,
  • mgr Dominik Zieliński

Samodzielna Sekcja ds. Zasobów Bibliotecznych

ul. Chodkiewicza 9A, Gdańsk - Brzeźno
tel. (58) 342 94 62
e-mail: brzezno@bg.ug.edu.pl

Kierownik:

  • mgr Elżbieta Wittkowska-Plura

Pracownicy biblioteczni:

  • mgr Agnieszka Bartczak,
  • Mirosław Czapko,
  • mgr Wanda Demkowicz-Dobrzańska,
  • mgr Iwona Kwidzyńska,
  • mgr Elżbieta Wittkowska-Plura,
  • mgr Magdalena Wydrzyńska

Pracownia Komputerowa

tel. (58) 523 32 45, 523 32 46

Pracownicy techniczni:
Referenci ds. obsługi sprzętu audiwizualnego:

Introligatornia

tel. (58) 523 32 43

Introligatorzy:

  • Grzegorz Długołęcki,
  • Katarzyna Piotrzkowska,
  • Monika Marcinkowska,
  • Teresa Michałowska,
  • Bogumiła Niklaszewska,
  • Alicja Ratajczyk

Zespół Obiektów Biblioteka UG:

ul. Wita Stwosza 53, 80-308 Gdańsk
tel. (58) 523 32 16, 523 32 12

Kierownik:

  • Pracownicy administracyjni: mgr Ewa Krzemińska

Biblioteka Ekonomiczna Uniwersytetu Gdańskiego

ul. Armii Krajowej 110, 81-824 Sopot
tel. (58) 523 14 03, 523 13 96, 523 13 14
e-mail: bekon@bg.ug.edu.pl

Kierownik:

Pracownicy biblioteczni:

  • Alicja Andrzejewska,
  • mgr Lidia Skarżyńska,
  • mgr Katarzyna Banaszek,
  • mgr Iwona Budzińska,
  • mgr Maria Burzyńska-Felińska,
  • mgr Ewa Chojnacka,
  • mgr Ewa Domuradzka,
  • mgr Marek Fiebig,
  • mgr Magdalena Gierkiewicz,
  • mgr Maria Garbat,
  • Joanna Gajewska,
  • mgr Anita Januszewska,
  • Iwona Jaroszewicz,
  • Jolanta Jeznach,
  • mgr Hanna Kisiel,
  • mgr Alicja Klonowska,
  • mgr Katarzyna Krasowska,
  • Aleksandra Łysiak,
  • mgr Zofia Nosewicz,
  • Danuta Ożóg,
  • mgr Iwona Pacucha,
  • Bożena Siwiak,
  • Ewa Sołohub,
  • mgr Barbara Tykocka,
  • mgr inż. Jolanta Waruszewska,
  • Magdalena Wójcik,
  • Beata Ziębińska

Wypożyczalnia Międzybiblioteczna

tel. (58) 523 14 72
e-mail: wmb_bekon@bg.ug.edu.pl

  • Pracownik biblioteczny: Regina Jóźwiak

Biblioteka Chemiczna Uniwersytetu Gdańskiego

ul. Sobieskiego 18, 80-952 Gdańsk
tel. (58) 523 53 79, 523 53 76
e-mail: bchem@bg.ug.edu.pl

Kierownik:

  • mgr Wanda Najmowicz (tel. (58) 523 53 06)

Pracownicy biblioteczni:

  • mgr Małgorzata Ćwiklińska,
  • Anna Klim,
  • mgr Wanda Najmowicz,
  • Halina Ossowska,
  • mgr Halina Pawłowska,
  • mgr Dorota Sobol

Biblioteka Biologiczna Uniwersytetu Gdańskiego

ul. Kładki 24, 80-952 Gdańsk
tel. (58) 523 63 22 523 63 02, 523 64 19
e-mail: bbiol@bg.ug.edu.pl

Kierownik:

Pracownicy biblioteczni:

  • Anna Kęprowska,
  • mgr Bogdan Olszewski,
  • mgr Angelika Puławska

Czytelnia:

Pracownicy biblioteczni:

al. Marsz. Piłsudskiego 46, 81-378 Gdynia
tel. (58) 523 66 35, 523 66 82
e-mail: bocean@bg.ug.edu.pl

  • Paulina Zięba,
  • Barbara Cieślik,
  • mgr Henryk Zwoliński

Biblioteka Humanistyczna Uniwersytetu Gdańskiego

ul. Wita Stwosza 55, 80-952 Gdańsk
tel. (58) 523 21 32, 523 21 35
e-mail: bhum@bg.ug.edu.pl

Kierownik:

Pracownicy biblioteczni:

  • Swietłana Burchanow,
  • mgr Aleksandra Marcinkowska,
  • mgr Aleksandra Dębowczyk,
  • mgr Karolina Osińska,
  • mgr Małgorzata Schultz,
  • mgr Małgorzata Śleszyńska,
  • mgr Irena Zabramska

Pracownik administracyjny:

  • mgr Grażyna Kałowska

Czytelnia:

ul. Grunwaldzka 238A, 80-266 Gdańsk
tel. (58) 523 40 18

  • Bożena Furman,
  • mgr Marlena Gracz,
  • Aleksandra Grabarek-Wrześniewska

Biblioteka Matematyczno-Fizyczna Uniwersytetu Gdańskiego

ul. Wita Stwosza 57, 80-952 Gdańsk
tel. (58) 523 22 55
e-mail: bmfiz@bg.ug.edu.pl

Kierownik:

  • mgr Barbara Sprengel

Pracownicy biblioteczni:

  • mgr Ewa Butkiewicz

Biblioteka Prawna Uniwersytetu Gdańskiego

ul. Bażyńskiego 6, 80-952 Gdańsk
tel. (58) 523 29 40 523 23 98, 523 29 39
e-mail: bpraw@bg.ug.edu.pl

Kierownik:

Pracownicy biblioteczni:

  • mgr Magdalena Ćwieląg,
  • mgr Joanna Glaza,
  • mgr Marek Hermann,
  • Sylwia Kotlicka,
  • mgr Bożena Krawczyńska,
  • mgr Marzena Loroff,
  • Katarzyna Sołtys,
  • Grażyna Szwarcbach

Biblioteka Historii Kultury

Kierownik:

Pracownicy biblioteczni:

  • mgr Elżbieta Lademann,
  • mgr Anna Zielińska

Biblioteka Brytyjska

ul. Ogarna 27, 80-826 Gdańsk
tel. (58) 523 32 96, 301 60 62
e-mail: gdansk@librarynet.pl

Pracownicy biblioteczni:

  • Jolanta Bielacka,
  • mgr Jolanta Wittstock

Studium Języków Obcych UG (0100)

ul. Armii Krajowej 119/121, 81-824 Sopot
tel. (58) 523 12 14
fax: (58) 523 14 57
www: http://www.sjo.ug.edu.pl/
e-mail: sjo@ug.edu.pl

Biblioteka SJO:

  • mgr Lucyna Prośniewska (tel. (58) 523 12 02)

Dyrektor:

  • mgr Małgorzata Zawisza (tel. (58) 523 12 14)

Zastępca Dyrektora ds. Dydaktyczno-Studenckich:

  • mgr Wiesława Kaczmarek (tel. (58) 523 14 82)

Zastępca Dyrektora ds. Finansowo-Technicznych:

  • mgr Elwira Pettke (tel. (58) 523 14 82)

Sekretariat:

  • Anna Nowacka (tel. (58) 523 11 70),
  • Gabriela Sputo (tel. (58) 523 12 14),
  • mgr Bożena Goleniowska-Mróz (tel. (58) 523 12 16)

Pracownicy administracyjni:

  • Stanisław Tomczyk (tel. (58) 523 11 54)

Pracownicy inżynieryjno-techniczni:

  • Jan Pietruszewski (tel. (58) 523 14 40)

Zespół Lektorów Języka Angielskiego

tel. (58) 523 12 04, (58) 523 12 05

Kierownik:

  • mgr Grażyna Stefańska-Ulanowska (tel. (58) 523 14 97)

Z-ca Kierownika Zespołu:

  • mgr Agnieszka Błaszkowska (tel. (58) 523 14 97)

Starsi wykładowcy:

  • mgr Wojciech Barczewski,
  • mgr Katarzyna Białostocka-Marcinkiewicz,
  • mgr Hanna Gajdzińska,
  • mgr Mirosława Gołata-Chojnowska,
  • mgr Henryk Grzelczak,
  • mgr Hanna Jankowska,
  • mgr Danuta Jędrzejak,
  • mgr Wiesława Kaczmarek,
  • mgr Katarzyna Kortas,
  • mgr Alicja Kubica,
  • mgr Małgorzata Kwiatek,
  • mgr Barbara Lubich-Pyrzowska,
  • mgr Hanna Łazarska,
  • mgr Anna Łuczak,
  • mgr Mirosława Michałowska,
  • mgr Ewa Miodońska,
  • mgr Ewa Mrozek,
  • mgr Iwona Musielska,
  • mgr Krystyna Olszewska,
  • mgr Emilia Pakalska,
  • mgr Elwira Pettke,
  • mgr Maria Polańska,
  • mgr Piotr Radzikowski,
  • mgr Mieczysław Somogyi,
  • mgr Grażyna Stefańska-Ulanowska,
  • mgr Maria Stelmasiewicz,
  • mgr Małgorzata Szczepaniak,
  • mgr Izabela Śliwińska,
  • mgr Anna Tomaszewska,
  • mgr Zbigniew Wałowski,
  • mgr Ewa Zacharska-Wojtaszczyk

Wykładowcy:

  • mgr Agnieszka Błaszkowska
  • mgr Magdalena Broniewska-Lenarczyk,
  • mgr Violetta Dużyńska,
  • mgr David Gagan,
  • mgr Marianna Gagan,
  • mgr Alicja Karaś,
  • mgr Magdalena Komorowska,
  • mgr Lucyna Konkolewska,
  • mgr Lucyna Kupper,
  • mgr Joanna Landsman-Kwapińska,
  • mgr Magdalena Moran,
  • mgr Irena Moszczyńska-Janicka,
  • mgr Joanna Mizeraczyk-Trela,
  • mgr Katarzyna Niklas,
  • mgr Alina Swebocka,
  • mgr Joanna Zaleska

Lektorzy:

  • mgr Piotr Andrzejewski
  • mgr Anna Dulska,
  • mgr Urszula Elias,
  • mgr Anna Janiak-Sieniawska,
  • Zofia Judycka,
  • mgr Emili Krzywańska-Frankowska,
  • mgr Adriana Ruta,
  • mgr Andrzej Szabała,
  • mgr Joanna Tuczyńska,
  • mgr Agnieszka Wójcik-Rogatka,
  • mgr Bożena Zdebska

Zespół Lektorów Języka Niemieckiego i Szwedzkiego

Kierownik:

  • mgr Bożena Mrozowska

Starsi wykładowcy:

  • mgr Bogdan Chyła,
  • mgr Florian Chyła,
  • mgr Iwona Cich,
  • mgr Katarzyna Gocałek,
  • mgr Jolanta Kmieć-Sabura,
  • mgr Anna Kalwasińska,
  • mgr Radosław Kozłowski,
  • mgr Bożena Kwiatkowska,
  • mgr Iwona Mężeńska,
  • mgr Bożena Mrozowska,
  • mgr Maria Popkiewicz,
  • mgr Marzanna Stanek-Kozłowska,
  • mgr Anna Warnke,
  • mgr Małgorzata Zawisza

Wykładowcy:

  • dr Joanna Puzyrewska

Zespół Lektorów Języka Polskiego jako Obcego i Języka Rosyjskiego

Kierownik:

  • mgr Rafał Kuleta

Starsi wykładowcy:

  • mgr Wanda Klipo

Lektorzy:

  • mgr Monika Gawin,
  • mgr Małgorzata Kudlik

Wykładowcy:

  • mgr Jacek Kuchta

Zespół Lektorów Języków Romańskich

tel. (58) 523 11 16, 523 11 47

Kierownik:

  • mgr Agnieszka Szymianiec

Starsi wykładowcy:

  • mgr Izabela Berger,
  • mgr Renata Grabarska,
  • dr Nora Orłowska,
  • mgr Marek Sajewicz,
  • mgr Agnieszka Szymianiec

Wykładowcy:

  • mgr Gladys Bernuy-Kotlenga,
  • mgr Jolanta Kaufhold,
  • mgr Marie Niska,
  • mgr Hanna Połomska,
  • mgr Nicolas Rougier

Lektorzy:

  • mgr Agnieszka Rzewólska

Ośrodek Egzaminacyjno-Kursowy

tel. (58) 523 12 05

TOEIC:

  • mgr Barbara Lubich-Pyrzowska

OSD:

  • mgr Marzanna Stanek-Kozłowska

DELE:

  • mgr Agnieszka Szymaniec

Chambre de Commerce et dIndustrie de Paris:

  • mgr Marie Niska

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UG (0300)

ul. Bażyńskiego 1 A, 80-952 Gdańsk
tel. (58) 523 24 57
www: www.ug.edu.pl/pl/sport/
e-mail: swfis@ug.edu.pl

Dyrektor:

  • dr Jan Patok (tel. (58) 523 24 57)

Zastępca Dyrektora ds. Dydaktycznych:

  • mgr Tomasz Kuśmierek (tel. (58) 523 24 16)

Zastępca Dyrektora ds. Sportowych:

  • mgr Hanna Wesołowska-Szprada (tel. (58) 523 24 16)

Zastępca Dyrektora ds. Administracyjno-Gospodarczych:

  • mgr Wojciech Olszewski (tel. (58) 523 24 16)

Sekretariat Studium:

  • mgr Julita Dunder,
  • Elżbieta Sanecka-Wielgolewska (tel. (58) 523 25 54)

Pracownicy administracyjno-techniczni:

  • Tomasz Bandelak,
  • Grzegorz Brzeziński

racownicy obsługi / Stadion:

  • Marian Szprada (tel. (58) 523 25 96)

Magazyn sprzętu sportowego:

  • Wiesław Moszczyński (tel. (58) 523 23 11)

Wypozyczalnia sprzętu sportowego:

  • Tomasz Bandelak (tel. (58) 523 23 24)

Klub Uczelniany AZS:

  • mgr Piotr Walczak,
  • mgr Wojciech Pawicki (tel. (58) 523 23 22)

Starsi wykładowcy:

  • mgr Marek Bobkiewicz,
  • mgr Robert Budnik,
  • mgr Maria Dudko,
  • mgr Jolanta Dylewicz,
  • mgr Jolanta Filipiak,
  • mgr Czesław Jakubczyk,
  • mgr Mariusz Kinda,
  • mgr Krzysztof Kotwicki,
  • mgr Tomasz Kuśmierek,
  • mgr Jolanta Malach,
  • mgr Wojciech Oleszkiewicz,
  • dr Jan Patok,
  • dr Beata Rogo,
  • mgr Hanna Wesołowska-Szprada,
  • dr Henryk Wyciszkiewicz,
  • mgr Bożena Zapolska,
  • mgr Bogusław Zaremba,
  • mgr Jerzy Zarubin

Wykładowcy:

  • mgr Włodzimierz Augustynowicz,
  • mgr Tomasz Aftański
  • mgr Joanna Kapitańska,
  • mgr Edward Pawlun

Instruktorzy:

  • mgr Andrzej Cieplik,
  • mgr Iwona Dudzic,
  • mgr Agnieszka Ziemak

Centrum J.G. Herdera (C100)

ul. Ogarna 26, 80-826 Gdańsk
tel. (58) 305 73 17
fax: (58) 523 55 98
www: www.herder.ug.edu.pl
e-mail: herdcen@ug.edu.pl

Kierownik Centrum:

  • dr Maria Żukowska

Pracownicy:

  • Maciej Nuszkiewicz,
  • mgr Zbigniew Zembrzuski

Wydawnictwo UG (R361)

ul. Armii Krajowej 119/121, 81-824 Sopot
tel. (58) 523 14 83
www: www.wyd.ug.edu.pl

Redaktor Naczelny:

  • mgr Joanna Kamień (tel. (58) 523 11 02)

Starsi redaktorzy:

  • mgr Adam Kamiński,
  • mgr Ariana Nagórska,
  • mgr Dorota Zgaińska

Redaktorzy:

  • mgr Stanisława Grzelak,
  • mgr Jarosław Kostrzewski,
  • mgr Marcin Narwojsz,
  • dr Dagmara Zawistowska-Toczek

Redaktor techniczny:

  • Stefania Ługin

Gdański Uniwersytet Trzeciego Wieku (R470)

ul. Wita Stwosza 58, 80-952 Gdańsk
tel. (58) 523 23 54
www: www.ug.edu.pl/pl/gutw
e-mail: reklsi@ug.edu.pl

Pełnomocnik Rektora UG ds. Uniwersytetu Trzeciego Wieku:

  • (w godz 1000-1400): Ludwika Sikorska (tel. (58) 523 23 54)

Sekretariat:

  • mgr Agnieszka Nikodem

Opiekun merytoryczny:

  • Prorektor ds. Kształcenia: prof. UG, dr hab. Anna Machnikowska

Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego

ul. Polanki 66, Gdańsk, Dom Studencki nr 4
tel. (58) 552 03 53
fax: (58) 552 37 06
www: www.frug.gda.pl
e-mail: frug@ug.edu.pl

Prezes Zarządu:

Członkowie Zarządu:

  • prof. dr hab. Zbigniew Grzonka,
  • dr Andrzej Letkiewicz,
  • dr Jarosław Niesiołowski

Kierownik Biura:

Specjalista ds. zamówień publicznych:

Samodzielny referent ds. administracji:

Kierownik Działu Projektów:

Koordynator Projektów Przyrodniczych:

Kierownik Działu Marketingu:

Specjalista ds. marketingu i promocji:

Specjalista ds. projektów środowiskowych:

Samodzielny referent ds. administracyjno-finansowych:

Główna Księgowa:

  • Ewa Czarnecka (tel. (58) 520 95 26)

Księgowa:

Zakład Poligrafii Fundacji Rozwoju UG

ul. Armii Krajowej 119/121, 81-824 Sopot
tel. (58) 523 13 75, 523 13 50
fax: 551 05 32

Dyrektor:

Kierownik produkcji:

  • Jadwiga Drózd

Gdańska Fundacja Kształcenia Menadżerów

tel. (58) 558 58 58, 552 01 29
fax: 557 27 33, 523 38 12
e-mail: gfkm@gfkm.pl

Prezes Zarządu:

  • dr hab. Wojciech Rybowski

Wiceprezes Zarządu:

  • mgr inż. Krzysztof Balcerzak

Członek Zarządu:

  • dr Maciej Rydel,
  • mgr Andrzej Popadiuk

Kierownik Biura:

  • Hanna Sobierajska

FUNDACJA im. Johanna Gottfrieda Herdera

Biuro Fundacji:

ul. Wita Stwosza 55, 80-851 Gdańsk
tel. (58) 552 91 60
e-mail: finjs@ug.edu.pl

Sekretarz fundacji:

Pomorskie Centrum Badań i Technologii Środowiska POMCERT (C300)

al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
fax: (58) 622 90 11
www: www.pomcert.pl
e-mail: pomcert@ug.edu.pl

Dyrektor:

Pracownicy:

tel. (58) 735 11 20

  • Gustaw Jurkowski,
  • dr inż. Ksawery Kuligowski,
  • mgr Aleksandra Korczyńska,
  • mgr inż. Agnieszka Miszewska,
  • mgr Renata Smagacka

tel. (58) 622 90 11

  • inż. Małgorzata Bastian,
  • mgr Robert Jata,
  • mgr Dorota Skura,
  • mgr inż. Wojciech Winiecki,
  • mgr Marek Ziółkowski

Centrum Danych Makroekonomicznych i Finansowych UG (C600)

  • Kierownik Centrum: prof. UG, dr hab. Krystyna Strzała (zrks@bg.ug.edu.pl, tel. (58) 523 13 04)

Centrum Studiów Azji Wschodniej UG (C700)

Dyrektor Centrum:

  • dr hab. Kamil Zeidler

Sekretariat:

  • (czynne we wtorki i środy od 9.30 do 13.00): Ewelina Kuligowska (tel. 523 14 89)

Ośrodek Współpracy Regionalnej UG (0250)

Krajowe Centrum Informatyki Kwantowej w Gdańsku (C800)

ul. W. Andersa 27, 81-824 Sopot
tel. (58) 551-20-34
e-mail: kcik@ug.edu.pl

Pracownicy:

  • mgr Jolanta Rejniak (fizac@ug.edu.pl, tel. (58) 551 20 34),
  • mgr Justyna Kubicka (tel. (58) 551 20 34)

Centrum Prawa Samorządowego i Prawa Finansów Lokalnych UG (C810)

Wydział Prawa i Administracji UG ul. Bażyńskiego 6, Gdańsk
tel. (58) 523 28 62
e-mail: sekretariat02@prawo.ug.edu.pl

  • Kierownik Centrum: dr Tomasz Sowiński

Klub Seniora

ul. Bażyńskiego 6, 80-952 Gdańsk
tel. (58) 523 23 05
www: http://www.ug.edu.pl/pl/klub_seniora/

  • Prezes;
    (wtorki i czwartki 1100 - 1300):
    mgr Maria Augustowska

Adresy i telefony   Sprawdź pocztę  

kontakt

ostatnia aktualizacja strony:
24.01.2014 r.